xarchiver 0.4.2rc2 - en to nl translation catalogue (247 entries)

en: Original
nl: Origineel

en: Compressed
nl: Gecomprimeerd

en: Time
nl: Tijd

en: Date
nl: Datum

en: Add files
nl: Bestanden toevoegen

en: Selection
nl: Selectie

en: File Paths:
nl: Bestandspaden:

en: Store full paths
nl: Volledige bestandspaden opslaan

en: Do not store paths
nl: Paden niet opslaan

en: Options
nl: Opties

en: Update and add
nl: Bijwerken en toevoegen

en: Freshen and replace
nl: Verversen en vervangen

en: This option affects the archive only if it has been modified more recently than the version already in the archive; unlike the update option it will not add files that are not already in the archive
nl: Deze optie beïnvloedt het archief alleen als het bestand later is veranderd dan dat de versie die al in het archief aanwezig is dat is; in tegenstelling tot de optie Bijwerken zal het geen bestanden toevoegen die nog niet in het archief aanwezig zijn.

en: Include subdirectories
nl: Onderliggende mappen bijvoegen

en: Delete files after adding
nl: Bestanden verwijderen wanneer ze zijn toegevoegd aan het archief

en: Actions:
nl: Acties:

en: Compression:
nl: Compressieniveau:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Encryption:
nl: Encryptie:

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: 0 = no compression, 5 is default, 9 = best compression but slowest
nl: 0 = geen compressie, 5 is standaard, 9 = beste compressie (langzaam)

en: 0 = no compression, 6 is default, 9 = best compression but slowest
nl: 0 = geen compressie, 6 is standaard, 9 = beste compressie (langzaam)

en: 0 = no compression, 3 is default, 5 = best compression but slowest
nl: 0 = geen compressie, 3 is standaard, 5 = beste compressie (langzaam)

en: 0 = no compression, 1 is default, 4 = fastest but least compression
nl: 0 = geen compressie, 1 is standaard, 4 = minste compressie (snel)

en: 5 = default compression, 7 = max compression
nl: 5 = standaard-compressie, 7 = maximale compressie

en: Can't add files to the archive:
nl: Kan bestanden niet toevoegen aan archief:

en: You haven't selected any files to add!
nl: Geen bestanden geselecteerd om toe te voegen.

en: You missed the password!
nl: Wachtwoord vergeten.

en: Please enter it!
nl: Voer het nu in.

en: Adding files to archive, please wait...
nl: Bestanden aan het toevoegen aan het archief...

en: Can't run the archiver executable:
nl: Kan archief-applicatie niet uitvoeren:

en: Can't create temporary directory in /tmp:
nl: Kan tijdelijke map niet maken in /tmp:

en: Ratio
nl: Verhouding

en: Attributes
nl: Attributen

en: Points to
nl: Verwijst naar

en: Permissions
nl: Rechten

en: Owner/Group
nl: Eigenaar/Groep

en: Size
nl: Grootte

en: An error occurred!
nl: Er is iets fout gegaan.

en: Please check the 'Store archiver output' option to see it.
nl: Vink de optie "Output opslaan" aan om het te zien

en: Archiver output
nl: Output

en: An error occurred while accessing the archive:
nl: Fout bij het lezen van het archiefbestand:

en: Save the archive as
nl: Opslaan als

en: Can't open file "%s":
nl: Kan bestand "%s" niet openen:

en: the proper archiver is not installed!
nl: Het juiste archiefprogramma is niet geïnstalleerd.

en: Can't allocate memory for the archive structure:
nl: Kan geen geheugen vrijmaken voor de structuur van het archief:

en: Print the archive content as HTML
nl: Inhoud weergeven als HTML

en: Print the archive content as text
nl: Inhoud weergeven als tekst

en: Archive contents:
nl: Inhoud:

en: 
    Name:
nl: 
    Naam:

en: Compressed   size:
nl: Grootte na compressie:

en: Uncompressed size:
nl: Groote zonder compressie:

en: Number of files:
nl: Aantal bestanden:

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Files:%*s%s
nl: Bestanden:%*s%s

en: |Compressed
nl: Gecomprimeerd

en: <th>Files:</th>
nl: <th>Bestanden:</th>

en: <th>Compressed:</th>
nl: <th>Gecomprimeerd:</th>

en: Are you sure you want to do this?
nl: Weet u zeker dat u dit wilt doen?

en: Can't convert the archive to self-extracting:
nl: Kan archief niet zelf-uitpakkend maken:

en: Can't write the unzipsfx module to the archive:
nl: Kan de unzipsfx-module niet toevoegen aan het archief:

en: Please select the 7zCon.sfx module
nl: Selecteer de 7zCon.sfx module

en: Save the self-extracting archive as
nl: Zelf-uitpakkend archief opslaan als

en: Open an archive
nl: Open archief

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Only archives
nl: Alleen archieven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Doing so will probably corrupt your archive!
nl: Dit zal waarschijnlijk het het archief stuk maken

en: Do you really want to cancel?
nl: Wilt u echt annuleren?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: selected
nl: geselecteerd

en: %d file and %d dir %s (%s) | %d files and %d dirs %s (%s)
nl[0]: %d bestand en %d map %s (%s)
nl[1]: %d bestanden en %d mappen %s (%s)

en: %d dir %s (%s) | %d dirs %s (%s)
nl[0]: %d map %s (%s)
nl[1]: %d mappen %s (%s)

en: %d file %s (%s) | %d files %s (%s)
nl[0]: %d bestand %s (%s)
nl[1]: %d bestanden %s (%s)

en: Can't perform another extraction:
nl: Kan niet nog een keer uitpakken:

en: Please wait until the completion of the current one!
nl: Wacht tot de huidige actie voltooid is.

en: You don't have the right permissions to extract the files to the directory "%s".
nl: Je hebt onvoldoende rechten om de bestanden uit te pakken naar map "%s".

en: Can't perform extraction!
nl: Kan niet uitpakken.

en: Sorry,I could not perform the operation!
nl: Kon actie niet uitvoeren.

en: Can't perform this action:
nl: Kan deze actie niet uitvoeren:

en: You have to install rar package!
nl: Installeer eerst het rar-pakket.

en: You can't add content to deb packages!
nl: Aan deb pakketten kan geen inhoud worden toegevoegd.

en: You can't add content to rpm packages!
nl: Aan rpm pakketten kan geen inhoud worden toegevoegd.

en: The archiver doesn't support this feature!
nl: Dit is niet ondersteund.

en: You didn't set which browser to use!
nl: Geen webbrowser ingesteld.

en: Please go to Preferences->Advanced and set it.
nl: Het kan ingesteld worden onder Voorkeuren->Geavanceerd

en: This file type is not supported!
nl: Dit bestandstype is niet ondersteund.

en: Please install xdg-utils package.
nl: Installeer het pakket xdg-utils

en: You didn't set which program to use for opening this file!
nl: Geen programma ingesteld om dit bestand mee te openen.

en: Failed to launch the application!
nl: Kon toepassing niet starten.

en: Comment
nl: Commentaar

en: From File
nl: Van bestand

en: Open a text file
nl: Tekstbestand openen

en: Can't open file %s:
nl: Kan bestand %s niet openen:

en: Date modified
nl: Datum bewerkt

en: Extract to:
nl: Uitpakken naar:

en: Selected files
nl: Geselecteerde bestanden

en: Files:
nl: Bestanden:

en: Files
nl: Bestanden

en: Overwrite existing files
nl: Bestaande bestanden overschrijven

en: Extract files with full path
nl: Archief uitpakken met volledig pad

en: The archive's directory structure is recreated in the extraction directory
nl: De bestandsstructuur in het archiefbestand zal worden behouden bij het uitpakken

en: Touch files
nl: Bestanden aanraken

en: Freshen existing files
nl: Bestaande bestanden verversen

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies
nl: Alleen die bestanden uitpakken die al bestaan en nieuwer zijn

en: Update existing files
nl: Bestaande bestanden bijwerken

en: Options
nl: Opties

en: _Extract
nl: _Uitpakken

en: Decompress file
nl: Bestand decomprimeren

en: Extract files
nl: Bestanden uitpakken

en: You missed where to extract the files!
nl: Geen bestemming ingevoerd.

en: Please enter the extraction path.
nl: Voer een bestemming in.

en: This archive is encrypted!
nl: Dit archief is versleuteld.

en: Please enter the password.
nl: Voer het wachtwoord in.

en: Archive Name
nl: Naam van archiefbestand

en: Path
nl: Pad

en: Multi-Extract
nl: Meerdere uitpakken

en: Extract to dir "Archive Name"
nl: Uitpakken naar map "Archief Naam"

en: This option extracts archives in directories named with the archive names
nl: Met deze optie zal de inhoud worden uitgepakt in mappen met dezelfde naam als het archiefbestand

en: Destination dirs:
nl: Bestemmingsmappen:

en: Options:
nl: Opties:

en: Please select the archives you want to extract
nl: Selecteer archiefbestanden om uit te pakken

en: Please select the destination directory
nl: Selecteer een bestemming

en: Can't multi-extract archives:
nl: Kon meerdere archiefbestanden niet aanpakken:

en: You haven't added any of them!
nl: Geen bestanden toegevoegd.

en: Please fill the "Extract to" field!
nl: Kies een bestemming.

en: Some errors occurred:
nl: Er hebben enkele fouten plaatsgevonden:

en: _Archive
nl: _Archief

en: List as
nl: Weergeven als

en: Text file
nl: Tekstbestand

en: HTML file
nl: HTML-bestand

en: _Test
nl: _Testen

en: _Properties
nl: Eigenschappen

en: A_dd
nl: _Toevoegen

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Make SF_X
nl: Maak SF_X

en: _Multi-Extract
nl: _Meerdere uitpakken

en: Archive comment
nl: Commentaar

en: Select _by pattern
nl: Selecteer _op patroon

en: Enter passwo_rd
nl: Wachtwoo_rd invoeren

en: _Preferences
nl: Voor_keuren

en: _Thanks to
nl: Met _dank aan

en: New
nl: Nieuw

en: Create a new archive
nl: Nieuw archief maken

en: Open
nl: Openen

en: Back
nl: Vorige

en: Up
nl: Omhoog

en: Forward
nl: Volgende

en: Add
nl: Toevoegen

en: Extract
nl: Uitpakken

en: Stop
nl: Stoppen

en: Cancel current operation
nl: Huidige operatie annuleren

en: Location:
nl: Locatie:

en: Archive tree
nl: Boomstructuur

en: This is Xarchiver led status. When it's flashing Xarchiver is busy
nl: Dit is Xarchiver's LED-status; knipperen betekent dat Xarchiver bezig is

en: Close archive
nl: Archief sluiten

en: <span weight='bold' size='larger'>Password required for:</span>
nl: <span weight='bold' size='larger'>Wachtwoord vereist voor:</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Enter password for:</span>
nl: <span weight='bold' size='larger'>Wachtwoord invoeren voor:</span>

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: Open With
nl: Openen met

en: View
nl: Weergeven

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Select by Pattern
nl: Selecteer op patroon

en: Pattern:
nl: Patroon:

en: example: *.txt; ac*
nl: voorbeeld: *.txt; ac*

en: _Select
nl: _Selecteren

en: Archive Properties
nl: Eigenschappen

en: Name:
nl: Naam:

en: Path:
nl: Map:

en: Encrypted:
nl: Versleuteld:

en: Modified on:
nl: Aangepast op:

en: Compressed size:
nl: Gecomprimeerde grootte

en: Uncompressed size:
nl: Ongecomprimeerde grootte:

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Number of files:
nl: Aantal bestanden:

en: Compression ratio:
nl: Compressieniveau:

en: Total Progress:
nl: Voortgang:

en: Extract archive to the destination directory and quits.
nl: Archiefbestand uitpakken naar de bestemming en sluiten.

en: Extract archive by asking the extraction directory and quits.
nl: Archief uitpakken na het vragen om een bestemmingsmap en sluiten.

en: archive
nl: archief

en: Multi-extract archives
nl: Meerdere archieven uitpakken

en: filenames
nl: bestandsnamen

en: Add the given files by asking the name of the archive and quits.
nl: Bestanden toevoegen na het vragen om een naam voor het archiefbestand en sluiten.

en: file1 file2 file3 ... fileN
nl: bestand1 bestand2 ... bestandN

en: Add files to archive by asking their filenames and quits.
nl: Interactief bestanden toevoegen aan archief en sluiten.

en: [archive name]
nl: [archiefnaam]

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command line options.
nl: xarchiver: %s
    Probeer xarchiver --help voor een lijst met beschikbare opties.

en: Can't extract files from the archive:
nl: Kan bestanden niet uitpakken van archief:

en: You missed the archive name!
nl: Archiefnaam vergeten.

en: Select "New" to create or "Open" to open an archive
nl: Selecteer "Nieuw" om een nieuw archiefbestand te maken of "Open" om een bestaand archiefbestand te openeen

en: Can't allocate memory for the archive structure!
nl: Kan geen geheugen vrijmaken voor de structuur van het archief.

en: Open the selected files with
nl: Geselecteerde bestanden openen met

en: Open <i>%s</i> with:
nl: <i>%s</i> openen met:

en: Use a custom command:
nl: Gebruik een alternatief commando:

en: Browse
nl: Bladeren

en: Select an application
nl: Toepassing kiezen

en: Cr_eate
nl: Mak_en

en: Archive type:
nl: Archieftype:

en: Choose the archive type to create
nl: Kies het type voor het te maken archief

en: Add the archive extension to the filename
nl: Voeg de archief-extensie toe aan de bestandsnaam

en: "%s" is already open!
nl: "%s" is al geopend.

en: Can't create a new archive:
nl: Kan geen nieuw archief maken:

en: The archive "%s" already exists!
nl: Het archief "%s" bestaat al.

en: Do you want to overwrite it?
nl: Wilt u het overschrijven?

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Archive
nl: Archief

en: Window
nl: Venster

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Preferred archive format
nl: Voorkeurs-archiefformaat

en: Confirm deletion of files
nl: Bevestiging vragen voor het verwijderen van bestanden

en: Sort archive by filename
nl: Sorteren op bestandsnaam

en: The filename column is sorted after loading the archive
nl: De bestandsnaam-kolom zal worden gesorteerd na het laden van het archiefbestand

en: Store archiver output
nl: Output opslaan

en: This option takes more memory with large archives
nl: Deze optie verbruikt meer geheugen met grote archiefbestanden

en: Icons size (requires restart)
nl: Pictogramgrootte (herstart vereist)

en: large
nl: groot

en: small
nl: klein

en: Show archive comment
nl: Commentaar weergeven

en: If checked the archive comment is shown after the archive is loaded
nl: Als deze optie is aangevinkt zal commentaar bij een archiefbestand worden weergegeven wanneer deze geladen is

en: Show archive tree sidebar
nl: Boomstructuur in zijpaneel weergeven

en: Show archive location bar
nl: Locatie weergeven

en: Web browser to use:
nl: Webbrowser:

en: choose...
nl: kies...

en: Open text files with:
nl: Tekstbestanden openen met:

en: Open image files with:
nl: Afbeeldingen openen met:

en: Preferred temp directory:
nl: Tijdelijke map:

en: Save window geometry
nl: Venstergrootte opslaan

en: This option includes the subdirectories when you add files with drag and drop
nl: Deze optie zal alleen ook onderliggende mappen inpakken wanneer bestanden worden toegevoegd door te slepen

en: <span color='red' style='italic'>Please install xdg-utils package so that
    Xarchiver can recognize more file types.</span>
nl: <span color='red' style='italic'>Installeer het pakket xdg-utils om
    Xarchiver meer bestandstypen te laten herkennen.</span>

en: Choose the temp directory to use
nl: Kies de te gebruiken tijdelijke map

en: Choose the application to use
nl: Kies de te gebruiken toepassing

en: Method
nl: Methode

en: Version
nl: Versie

en: Can't open RPM file %s:
nl: Kan RPM bestand %s niet openen:

en: Permission
nl: Rechten

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Group
nl: Groep

en: Can't fseek to position 104:
nl: Kan niet zoeken naar positie 104:

en: Can't read data from file:
nl: Kan geen data uit bestand lezen:

en: Can't fseek in file:
nl: Kan niet zoeken in bestand:

en: OS
nl: Besturingssysteem

en: A GTK+2 only archive manager
nl: Een GTK+2 archief-beheerder

en: Archive manager
nl: Archief-beheerder
