xarchiver 0.4.2rc2 - en to cs translation catalogue (272 entries)

en: Original
cs: Původní

en: Compressed
cs: Komprimovaný

en: Attr
cs: Atrib

en: Time
cs: Čas

en: Date
cs: Datum

en: Add files
cs: Přidat soubory

en: Selection
cs: Výběr

en: File Paths:
cs: Cesty k souborům:

en: Store full paths
cs: Ukládat úplné cesty

en: Do not store paths
cs: Neukládat cesty

en: Options
cs: Volby

en: Update and add
cs: Aktualizovat a přidat

en: This option will add any new files and update any files which have been modified since the archive was last created/modified
cs: Tato volba přidá nové soubory a aktualizuje již obsažené soubory, které byly pozměněny od doby vytvoření nebo pozměnění archivu.

en: Freshen and replace
cs: Aktualizovat a nahradit

en: This option affects the archive only if it has been modified more recently than the version already in the archive; unlike the update option it will not add files that are not already in the archive
cs: Tato volba ovlivní archiv pouze pokud byla položka určená k aktualizaci modifikována později než verze obsažená v archivu. Na rozdíl od volby Aktualizovat a přidat tato akce nepřidá do archivu soubor, který v něm dosud není obsažen.

en: Include subdirectories
cs: Procházet i podadresáře

en: Create a solid archive
cs: Vytvořit archiv typu solid

en: In a solid archive the files are grouped together featuring a better compression ratio
cs: V archivu typu solid jsou všechny soubory spojeny do jednoho, což zlepší kompresní poměr

en: Delete files after adding
cs: Po přidání smazat soubory

en: Actions:
cs: Akce:

en: Compression:
cs: Úroveň komprese:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Encryption:
cs: Šifrování:

en: _Add
cs: Přid_at

en: 0 = no compression, 5 is default, 9 = best compression but slowest
cs: 0 = bez komprese, 5 = standardní úroveň komprese, 9 = nejvyšší úroveň komprese, nejpomalejší

en: 0 = no compression, 6 is default, 9 = best compression but slowest
cs: 0 = bez komprese, 6 = standardní úroveň komprese, 9 = nejvyšší úroveň komprese, nejpomalejší

en: 0 = no compression, 3 is default, 5 = best compression but slowest
cs: 0 = bez komprese, 3 = standardní úroveň komprese, 5 = nejvyšší úroveň komprese, nejpomalejší

en: 0 = no compression, 1 is default, 4 = fastest but least compression
cs: 0 = bez komprese, 1 = standardní úroveň komprese, 4 = nejrychlejší komprese s nízkým kompresním poměrem

en: 5 = default compression, 7 = max compression
cs: 5 = standardní úroveň komprese, 7 = nejvyšší úroveň komprese

en: Can't add files to the archive:
cs: Nelze přidat soubory do archivu

en: You haven't selected any files to add!
cs: Nevybrali jste žádné soubory pro přidání!

en: You missed the password!
cs: Neuvedli jste heslo!

en: Please enter it!
cs: Zadejte heslo!

en: Adding files to archive, please wait...
cs: Do archivu se přidávají soubory, prosím čekejte...

en: Can't run the archiver executable:
cs: Nelze spustit program archivátoru:

en: Can't create temporary directory in /tmp:
cs: Nelze vytvořit dočasný adresář v adresáři /tmp:

en: Ratio
cs: Poměr

en: Attributes
cs: Atributy

en: Points to
cs: Ukazuje na

en: Permissions
cs: Přístupová práva

en: Owner/Group
cs: Vlastník/skupina

en: Size
cs: Velikost

en: An error occurred!
cs: Nastala chyba!

en: Please check the 'Store archiver output' option to see it.
cs: Pro zobrazení zkontrolujte volbu 'Store archiver output'.

en: Archiver output
cs: Výstup archivátoru

en: An error occurred while accessing the archive:
cs: Při přístupu k archivu došlo k chybě:

en: Save the archive as
cs: Uložit archiv jako

en: Can't open file "%s":
cs: Nelze otevřít soubor "%s":

en: Sorry,this archive format is not supported:
cs: Omlouváme se, ale tento formát není podporován:

en: the proper archiver is not installed!
cs: není nainstalován odpovídající archivátor!

en: Can't allocate memory for the archive structure:
cs: Nelze přidělit paměť pro strukturu archivu:

en: Opening archive,please wait...
cs: Archiv se otevírá, prosím čekejte...

en: Testing archive,please wait...
cs: Archiv se testuje, prosím čekejte...

en: Print the archive content as HTML
cs: Zobrazit obsah archivu jako HTML

en: Print the archive content as text
cs: Zobrazit obsah archivu jako text

en: Archive contents:
cs: Obsah archivu:

en: 
    Name:
cs: 
    Název:

en: Compressed   size:
cs: Velikost komprimovaného:

en: Uncompressed size:
cs: Velikost po rozbalení:

en: Number of files:
cs: Počet souborů:

en: Comment:
cs: Komentář:

en: Files:%*s%s
cs: Soubory:%*s%s

en: |Compressed
cs: |Komprimovaný

en: <th>Files:</th>
cs: <th>Soubory:</th>

en: <th>Compressed:</th>
cs: <th>Komprimovaný:</th>

en: Are you sure you want to do this?
cs: Jste si jisti?

en: Can't convert the archive to self-extracting:
cs: Nelze zkonvertovat archiv na samorozbalitelný:

en: Can't write the unzipsfx module to the archive:
cs: Modulem unzipsfx nelze zapisovat do archivu:

en: Please select the 7zCon.sfx module
cs: Vyberte modul 7zCon.sfx

en: Save the self-extracting archive as
cs: Uložit samorozbalitelný archiv jako

en: Open an archive
cs: Otevřít archiv

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Only archives
cs: Pouze archivy

en: Filename
cs: Název souboru

en: Doing so will probably corrupt your archive!
cs: Touto akcí můžete poškodit archiv!

en: Do you really want to cancel?
cs: Chcete akci opravdu zrušit?

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: selected
cs: vybrané

en: %d file and %d dir %s (%s) | %d files and %d dirs %s (%s)
cs[0]: %d soubor a %d adresář %s (%s)
cs[1]: %d soubory a %d adresáře %s (%s)
cs[2]: %d souborů a %d adresářů %s (%s)

en: %d dir %s (%s) | %d dirs %s (%s)
cs[0]: %d adresář %s (%s)
cs[1]: %d adresáře %s (%s)
cs[2]: %d adresářů %s (%s)

en: %d file %s (%s) | %d files %s (%s)
cs[0]: %d soubor %s (%s)
cs[1]: %d soubory %s (%s)
cs[2]: %d souborů %s (%s)

en: Can't perform another extraction:
cs: Nelze provést další rozbalení:

en: Please wait until the completion of the current one!
cs: Počkejte prosím, než se dokončí předchozí operace!

en: You don't have the right permissions to extract the files to the directory "%s".
cs: Nemáte oprávnění potřebná pro rozbalení souborů do adresáře "%s".

en: Can't perform extraction!
cs: Nelze rozbalit archiv!

en: Sorry,I could not perform the operation!
cs: Omlouváme se za potíže, ale operaci nelze provést.

en: Can't perform this action:
cs: Akci nelze provést:

en: You have to install rar package!
cs: Je nutné nainstalovat balíček rar.

en: You can't add content to deb packages!
cs: !Do balíčků deb nemůžete nic přidávat

en: You can't add content to rpm packages!
cs: Do balíčků rpm nemůžete nic přidávat!

en: The archiver doesn't support this feature!
cs: Archivátor tuto funkci nepodporuje.

en: You didn't set which browser to use!
cs: Nenastavili jste žádný prohlížeč.

en: Please go to Preferences->Advanced and set it.
cs: Pro nastavení použijte nabídku Předvolby->Pokročilé.

en: This file type is not supported!
cs: Tento formát archivu není podporován.

en: Please install xdg-utils package.
cs: Nainstalujte balíček xdg-utils.

en: You didn't set which program to use for opening this file!
cs: Nenastavili jste aplikaci pro otevření tohoto souboru.

en: Failed to launch the application!
cs: Nepodařilo se spustit aplikaci.

en: Comment
cs: Komentář

en: From File
cs: Ze souboru

en: Open a text file
cs: Otevřít textový soubor

en: Can't open file %s:
cs: Nelze otevřít soubor %s:

en: Date modified
cs: Datum změny

en: Extract to:
cs: Rozbalit do:

en: Selected files
cs: Vybrané soubory

en: Files:
cs: Soubory:

en: Files
cs: Soubory

en: Overwrite existing files
cs: Přepsat existující soubory

en: Extract files with full path
cs: Rozbalit soubory s úplnou cestou

en: The archive's directory structure is recreated in the extraction directory
cs: Adresářová struktura archivu bude opětovně vytvořena do adresáře určeného pro rozbalení.

en: Touch files
cs: Dotknout se souborů

en: When this option is used,tar leaves the data modification times of the files it extracts as the times when the files were extracted,instead of setting it to the times recorded in the archive
cs: Použijete-li tuto volbu, archivátor tar nastaví všem souborům po rozbalení aktuální čas doby rozbalení, namísto původního času uloženého v archivu.

en: Freshen existing files
cs: Aktualizovat existující soubory

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies
cs: Rozbalit pouze ty soubory, jejichž starší kopie již existují na disku.

en: Update existing files
cs: Doplnit existující soubory

en: This option performs the same function as the freshen one,extracting files that are newer than those with the same name on disk,and in addition it extracts those files that do not already exist on disk
cs: Tato volba provede stejnou akci jako aktualizace, rozbalí a přepíše soubory, jejichž starší kopie se vyskytují na disku a navíc rozbalí i takové soubory, které na disku neexistují.

en: Options
cs: Volby

en: _Extract
cs: _Rozbalit

en: Decompress file
cs: Rozbalit soubor

en: Extract files
cs: Rozbalit soubory

en: You missed where to extract the files!
cs: Neuvedli jste, kam mají být soubory rozbaleny

en: Please enter the extraction path.
cs: Vložte cestu pro rozbalení.

en: This archive is encrypted!
cs: Tento archiv je šifrovaný!

en: Please enter the password.
cs: Vložte heslo.

en: Extracting files from archive,please wait...
cs: Rozbalují se soubory z archivu, prosím čekejte...

en: Archive Name
cs: Název archivu

en: Path
cs: Cesta

en: Multi-Extract
cs: Vícenásobné rozbalení

en: Extract to dir "Archive Name"
cs: Rozbalit do adresáře "Název archivu"

en: This option extracts archives in directories named with the archive names
cs: Tato volba rozbaluje archivy do adresářů pojmenovaných podle jejich názvů

en: Destination dirs:
cs: Cílové adresáře:

en: Extract pathnames
cs: Rozbalit cesty souborů

en: Options:
cs: Volby:

en: Please select the archives you want to extract
cs: Vyberte archivy, které chcete rozbalit

en: Please select the destination directory
cs: Vyberte cílový adresář

en: Can't multi-extract archives:
cs: Nelze rozbalit více archivů:

en: You haven't added any of them!
cs: Nepřidali jste žádný z nich.

en: Please fill the "Extract to" field!
cs: Vyplňte pole "Rozbalit do".

en: Some errors occurred:
cs: Došlo k několika chybám:

en: Timestamp
cs: Časová známka

en: _Archive
cs: _Archiv

en: List as
cs: Vypsat jako

en: Text file
cs: Textový soubor

en: HTML file
cs: Soubor HTML

en: _Test
cs: _Otestovat

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: A_ction
cs: A_kce

en: A_dd
cs: _Přidat

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Make SF_X
cs: Vy_tvořit samorozbalitelný archiv

en: _Multi-Extract
cs: _Vícenásobné rozbalení

en: Archive comment
cs: Komentář archivu

en: Select _all
cs: Vybrat _vše

en: Dese_lect all
cs: _Zrušit výběr

en: Select _by pattern
cs: Vybrat podle _vzoru

en: Cmd-line outp_ut
cs: Vý_stup příkazové řádky

en: Enter passwo_rd
cs: _Zadat heslo

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Thanks to
cs: _Poděkování

en: New
cs: Nový

en: Create a new archive
cs: Vytvořit nový archiv

en: Open
cs: Otevřít

en: Back
cs: Zpět

en: Up
cs: Nahoru

en: Forward
cs: Vpřed

en: Home
cs: Domů

en: Root
cs: Kořenový adresář

en: Add
cs: Přidat

en: Extract
cs: Rozbalit

en: Stop
cs: Zastavit

en: Cancel current operation
cs: Zrušit aktuální operaci

en: Location:
cs: Umístění:

en: Archive tree
cs: Strom archivu:

en: This is Xarchiver led status. When it's flashing Xarchiver is busy
cs: Indikace stavu aplikace Xarchver. Pokud kontrolka bliká, je aplikace Xarchiver zaneprázdněna

en: Close archive
cs: Zavřít archiv

en: <span weight='bold' size='larger'>Password required for:</span>
cs: <span weight='bold' size='larger'>Heslo potřebné pro:</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Enter password for:</span>
cs: <span weight='bold' size='larger'>Zadejte heslo pro:</span>

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: Open With
cs: Otevřít pomocí

en: View
cs: Zobrazit

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Delete
cs: Smazat

en: Select by Pattern
cs: Vybrat podle vzoru

en: Pattern:
cs: Vzor:

en: example: *.txt; ac*
cs: například:  *.txt; ac*

en: _Select
cs: Vy_brat

en: Archive Properties
cs: Vlastnosti archivu

en: Name:
cs: Název:

en: Path:
cs: Cesta:

en: Type:
cs: Typ:

en: Encrypted:
cs: Šifrováno:

en: Modified on:
cs: Změněno:

en: Compressed size:
cs: Velikost komprimovaného souboru:

en: Uncompressed size:
cs: Velikost rozbaleného souboru:

en: Comment:
cs: Komentář:

en: Number of files:
cs: Počet souborů:

en: Compression ratio:
cs: Kompresní poměr:

en: Extracting from archive:
cs: Rozbalování archivu:

en: Adding to archive:
cs: Přidávání do archivu:

en: Total Progress:
cs: Celkový průběh:

en: Extract archive to the destination directory and quits.
cs: Rozbalí archiv do cílového adresáře a ukončí se.

en: destination archive
cs: cílový archiv

en: Extract archive by asking the extraction directory and quits.
cs: Rozbalí archiv dotazem na cílový adresář a ukončí se.

en: archive
cs: archiv

en: Multi-extract archives
cs: Vícenásobné rozbalování archivů

en: filenames
cs: názvy souborů

en: Add the given files by asking the name of the archive and quits.
cs: Zeptá se název archivu, přidá do něj soubory a ukončí se.

en: file1 file2 file3 ... fileN
cs: soubor1 soubor2 soubor3 ... souborN

en: Add files to archive by asking their filenames and quits.
cs: Přidá soubory do určeného archivu dotazem na jejich názvy a ukončí se.

en: [archive name]
cs: [název archivu]

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command line options.
cs: xarchiver: %s
    Použijte xarchiver --help pro zobrazení kompletního seznamu dostupných voleb z příkazové řádky.

en: Can't extract files from the archive:
cs: Nelze rozbalit soubory z archivu:

en: You missed the archive name!
cs: Zapomněli jste vložit název archivu!

en: Select "New" to create or "Open" to open an archive
cs: Vyberte "Nový" pro vytvoření nebo "Otevřít" pro otevření archivu

en: Can't allocate memory for the archive structure!
cs: Nelze přidělit paměť pro strukturu archivu!

en: Open the selected files with
cs: Otevřít vybrané soubory pomocí

en: Open <i>%s</i> with:
cs: Otevřít <i>%s</i> pomocí:

en: Use a custom command:
cs: Použít vlastní příkaz:

en: Browse
cs: Procházet

en: Select an application
cs: Vybrat aplikaci

en: Cr_eate
cs: _Vytvořit

en: Archive type:
cs: Typ archivu:

en: Choose the archive type to create
cs: Vyberte typ archivu pro vytvoření

en: Add the archive extension to the filename
cs: Připojit příponu za název souboru

en: "%s" is already open!
cs: "%s" je již otevřen!

en: Can't create a new archive:
cs: Nelze vytvořit nový archiv:

en: The archive "%s" already exists!
cs: Archiv "%s" již existuje!

en: Do you want to overwrite it?
cs: Chcete jej přepsat?

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Archive
cs: Archiv

en: Window
cs: Okno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Preferred archive format
cs: Upřednostňovaný formát archivu

en: Confirm deletion of files
cs: Potvrzovat mazání souborů

en: Sort archive by filename
cs: Řadit obsah podle názvů souborů

en: The filename column is sorted after loading the archive
cs: Sloupec s názvy souborů se po načtení archivu seřadí

en: Store archiver output
cs: Ukládat výstup archivátoru

en: This option takes more memory with large archives
cs: Tato volba způsobuje vyšší spotřebu paměti při práci v velkými soubory.

en: Icons size (requires restart)
cs: Velikost ikon (vyžaduje restart)

en: large
cs: velký

en: small
cs: malý

en: Show archive comment
cs: Zobrazovat komentář archivu

en: If checked the archive comment is shown after the archive is loaded
cs: Je-li volba zaškrtnuta, popis archivu se zobrazí po jeho načtení

en: Show archive tree sidebar
cs: Zobrazovat postranní panel se stromem archivu

en: Show archive location bar
cs: Zobrazovat panel umístění v archivu

en: Web browser to use:
cs: Webový prohlížeč:

en: choose...
cs: zvolit...

en: Open text files with:
cs: Otevřít textové soubory pomocí:

en: Open image files with:
cs: Otevřít obrázky pomocí:

en: Preferred temp directory:
cs: Upřednostňovaný dočasný adresář:

en: Save window geometry
cs: Uložit rozměry okna

en: Allow subdirs with drag and drop
cs: Umožnit vytvoření podadresářů funkcí táhni a pusť

en: This option includes the subdirectories when you add files with drag and drop
cs: Tato volba povolí zahrnutí podaresářů při přidávání souborů pomocí funkce táhni a pusť

en: <span color='red' style='italic'>Please install xdg-utils package so that
    Xarchiver can recognize more file types.</span>
cs: <span color='red' style='italic'>Nainstalujte balíček xdg-utils, aby
    aplikace Xarchiver rozpoznala soubory více typů.</span>

en: Choose the temp directory to use
cs: Vyberte dočasný adresář

en: Choose the application to use
cs: Vyberte aplikaci pro použití

en: CRC
cs: Kontrolní součet CRC

en: Method
cs: Metoda

en: Version
cs: Verze

en: Can't open RPM file %s:
cs: Nelze otevřít soubor RPM %s:

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Hard Link
cs: Pevný odkaz

en: Owner
cs: Vlastník

en: Group
cs: Skupina

en: Can't fseek to position 104:
cs: Nelze se přesunout na pozici funkcí fseek 104:

en: Can't read data from file:
cs: Nelze číst data ze souboru:

en: Can't fseek in file:
cs: Nelze použít funkci fseek pro přesun v souboru:

en: A GTK+2 only archive manager
cs: Správce archivů pouze pro GTK+2

en: Archive manager
cs: Správce archivů
